Послуги

наші послуги

Компанія DUOMIT виконує весь комплекс робіт з влаштування промислових бетонних підлог, які відрізняються високою якістю та довговічністю.

Ваші вигоди, як замовника

Вам буде запропоновано єдине оптимальне рішення. Ми враховуємо Ваші потреби та задум, який Ви бажаєте реалізувати у влаштуванні підлоги для об'єкта.

Вам немає необхідності приймати рішення в області в якій у Вас немає знань. Це зробимо ми на підставі зібраних та отриманих від Вас даних.

Ви отримаєте повну інформацію щодо реальних термінів виконання робіт та термінів початку експлуатації покриття.

Ви отримаєте покриття, яке дозволить Вам максимально довго експлуатувати продуктивну лінію.

Як ми досягаємо найвищих стандартів якості?

Для будь-якого сучасного ефективного виробництва найважливішою складовою є якісні бетонні підлоги. Промислові бетонні підлоги, пропоновані DUOMIT мають ряд переваг:
– стійкістю до механічних та хімічних пошкоджень;
– Стійкістю до зносу;
– відсутністю швів;
– Відсутністю здатності до утворення пилу.
Для того щоб вийти на високий рівень ми виготовляємо самі, а також використовуємо продукцію провідних світових виробників матеріалів та технологій.
Основний секрет якісної підлоги нашого виробництва полягає в тому, що ми дійсно стежимо за якістю наших бетонних підлог. Ось як ми це забезпечуємо:
1. Склад бетонних сумішей розроблено нашими спеціалістами на основі багаторічного досвіду.
2. Щоб дотриматися технології робіт, нами комплектуються бригади зі складу робітників, які мають багаторічний досвід.
3. Обов’язковим додатком до договору є рекомендації з експлуатації та догляду за бетонними підлогами зі зміцнювачем, що дає можливість замовнику підібрати правильні засоби та тип прибирання.